Katering

Naszą specjalnością jest jedzenie w połączeniu z organizacją imprez.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza przykładowa ofertą menu na różne okazje.

Na organizowanych przez nas imprezach i uroczystościach umożliwiamy pełną obsługę kelnerską.

Menu

Chrzciny

od 170 zł

Oferta

Weselna

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspominał Państwa wesele przez długie lata.

W salach restauracji możemy komfortowo ugościć:

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane oraz posiadają nowoczesne oświetlenie, którego kolorystkę możemy dowolnie dostosować do Państwa potrzeb. Podczas przyjęcia weselnego do Państwa dyspozycji jest również duży ogród z kilkunastoma stolikami i dużymi parasolami, a także wyjątkowy plac zabaw z drewnianym domkiem oraz zjeżdżalnią, huśtawkami, ścianką wspinaczkową i piaskownicą.

Wybór i odpowiednie skomponowanie menu weselnego jest jednym z najważniejszych etapów przygotowań do przyjęcia. Menu należy dobrać tak, aby goście weselni byli mile zaskoczeni, nie zapominając przy tym o upodobaniach i preferencjach rodzin uczestniczących w przyjęciu.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych, a także dysponując dużą kreatywnością staramy się na specjalnym spotkaniu pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb.
Wyjątkowość i najwyższa jakość dań to również surowce. Nasze dania przyrządzamy wyłącznie z wysokogatunkowych surowców pochodzących

Menu

Komunijne

od 170 zł